укр       рус
Авторов: 415, произведений: 43058, mp3: 334  
Архивные разделы: АВТОРЫ (Персоналии) |  Даты |  Украиноязычный текстовый архив |  Русскоязычный текстовый архив |  Золотой поэтический фонд |  Аудиоархив АП (укр+рус) |  Золотой аудиофонд АП |  Дискография АП |  Книги поэтов |  Клубы АП Украины |  Литобъединения Украины |  Лит. газета ресурса
поиск
вход для авторов       логин:
пароль:  
О ресурсе poezia.org |  Новости редколлегии ресурса |  Общий архив новостей |  Новым авторам |  Редколлегия, контакты |  Нужно |  Благодарности за помощь и сотрудничество
Познавательные и разнообразные полезные разделы: Аналитика жанра |  Интересные ссылки |  Конкурсы, литпремии |  Фестивали АП и поэзии |  Литературная периодика |  Книга гостей ресурса |  Наиболее интересные проекты |  Афиша концертов (выступлений) |  Иронические картинки |  Кнопки (баннеры) ресурса

Распечатать материал
Опубликовано: 2006.06.28


Кротенко Микола

Про «ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ ПІДТРИМКИ ТАЛАНОВИТИХ ПОЕТІВ УКРАЇНИ» (ТППТПУ) та поетичну серію «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ»


    Версія інформації від 20 січня 2007 року.    

    Назви підрозділів:

    1. Про «ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ ПІДТРИМКИ ТАЛАНОВИТИХ ПОЕТІВ УКРАЇНИ» (ТППТПУ).
    2. Про видавничий етап ТППТПУ.
    3. Про серію «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ».
    4. Мінімальна «конфігурація» умов для видання збірок у серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ».
    5. Принцип та варіанти фінансування видання збірок у серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ».
    6. Чим цікаве для авторів видання у серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ».
    7. Питання авторського гонорару.
    8. Обмеження для авторів видання у серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ».
    9. Перелік виданих збірок у серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ».

    1. Про «ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ ПІДТРИМКИ ТАЛАНОВИТИХ ПОЕТІВ УКРАЇНИ» (ТППТПУ)

    ТППТПУ вперше в Україні пропонує авторам комплексний підхід для всебічної популяризації цікавих авторів та їхніх поетичних творів, а саме:
    1.1. Своєрідний «розподіл праці» для поетів і бардів та «нетворчих» людей, де автори займаються написанням творів, видавець — виданням книг, а маркетологи — продажем цих книг для цільової аудиторії всієї країни у власному Інтернет-магазині. При такому розподілі праці мінімізуються затрати на рекламу та різноманітний «зовнішмій антураж», автор займається виключно творчим процесом і повністю усувається від процесу торгівлі, яка майже завжди губить творче начало.
    1.2. Автори отримують можливість популяризувати свою творчість на спеціалізованому всеукраїнському поетичному сервері «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» http://poezia.org
    1.3. Автори отримують не фрагментарну, а постійну кваліфіковану інформаційну підтримку своєї творчості та своїх книг і бардівських дисків 24 години на добу і 365 днів на рік.
    1.4. Відбір кращих творів членами редколегії серверу і за кошти видавництва видання творів, які витребувані сучасним читацьким попитом.
    1.5. Якісну поліграфію з оригінальним авторським оформленням збірок.
    1.6. Здійснення програми розраховане не на дотації та спонсорів, а виключно на самоокупність. Ця самоокупність буде забезпечуватися за рахунок спеціалізованого Інтернет-магазину поезії та АП, у якому буде здійснюватися фаховий продаж збірок і дисків разом із подальшим соціологічним дослідженням попиту та накопичення статистичної інформації про комерційний читацький попит щодо написаного автором.
    1.7. ТППТПУ станом на початок 2007 року включає в себе наступні розгалуження:
    — Інтернет-ресурс «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» http://poezia.org (більше 30 тематичних розділів, більш детально про даний Інтернет-ресурс можна дізнатися, безпосередньо відвідавши цей ресурс і прочитавши інформацію з розділу ресурсу «Про сервер Poezia.org»).
    — Вдумливу систему редакторського відбору творів для публікації.
    — Власну виробничу базу із повним видавничим та поліграфічним циклами видання книг.
    — Особисті напрацьовані зв’язки продюсера проекту зі ЗМІ (преса, радіо, телебачення).
    — Проведення Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса» (Вінниця, серпень).
    — Спеціалізований Інтернет-магазин для прихильників жанру поезії та авторської пісні на Інтернет-ресурсі «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» (запуск магазину заплановано в лютому-березні 2007 року).
    — Володіння спеціалізованими маркетинговими технологіями для просування друкованих видань та дисків жанру.
    — Незалежність від зовнішніх спонсорських джерел фінансування та настроїв спонсорів.
    — Даний проект ТППТПУ є не фрагментарними рухами, а виваженою комплексною та цілісною програмою, яка максимально охоплює цільову україномовну та російськомовну читацьку аудиторію всього світу та враховує економічні реалії сьогодення.

    2. Про видавничий етап ТППТПУ

    Видавничий етап даної програми здійснюється на технічній базі вінницького видавництва «КОНТИНЕНТ-ПРИМ», яке працює з 1993 року, має багаторічний досвід видання книг і своєю видавничою продукцією давно завоювало авторитет не тільки у Вінниці, а й в Україні. Рецензії на книги, видані у «КОНТИНЕНТІ-ПРИМ», публікують провідні республіканські видання. Свідченням збільшення довіри до якості книжкової продукції видавництва є постійне розширення кола замовників зі столиці.
    Фінансові затрати на виготовлення книг у провінції завжди будуть менші, ніж затрати на виготовлення аналогічних видань у столиці. Рівень якості відбору матеріалів та художнього оформлення збірок видавництво «КОНТИНЕНТ-ПРИМ» пропонує вищим за столичний.
    Якщо видавництво «КОНТИНЕНТ-ПРИМ» просто книги видає добросовісно, якісно, гарно та професійно (як і більшість видавництв України), то це видавництво має аргументовані підстави стверджувати, що саме сегмент поетичних збірок «КОНТИНЕНТ-ПРИМ» видає найкраще в Україні і пропонує авторам найбільші в Україні можливості для популяризації своєї творчості (керівник видавництва є продюсером ТППТПУ, а також конструктором та адміністратором порталу «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» http://poezia.org).
    Дана проект-програма та серія «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ» не розраховані на лінійне заробляння грошей видавництвом за рахунок видання збірок і пропонується не всім бажаючим авторам, а лише тим, котрі вже пройшли декілька попередніх рівнів багаторівневого відбору якості своїх поетичних творів.
Продюсер проекту не є чиновником від культури, не має жодного відношення ні до якої з партій, даний проект не здійснюється на гроші благодійних фондів чи іноземних грантів.
    Запорукою майбутнього успіху проекту є багаторічний власний живий досвід різноманітної роботи продюсера з поетичними збірками, досвід архівіста авторської пісні з 1985 року, а також розуміння багатьох непростих нюансів психології прихильників екзотичного жанру поезії та авторської пісні.
    Даний проект суттєво розширює рамки читацької аудиторії, яку автори змогли раніше самостійно для себе відшукати і допомагає авторам у різних формах контактувати з читачами.

    3. Детальніше про серію «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ» (започаткована в 2005 р.):

    Головна маркетингова мета даної серії після знайомства зі збіркою читач має запам’ятати прізвище автора, після прочитання збірки у читача має виникнути бажання почитати щось побільше цього ж автора.

    3.1. При внутрішньому природному прагненні більшості авторів, щоб їхня творчість була витребувана читачами, автори не повинні забувати про невеличку психологічну особливість зав’язування «дружби» з читачами — незалежно від свого бажання автори не можуть обійти точки відліку або моменту, коли з іменем автора хтось знайомиться вперше.
    3.2. Усі поетичні збірки авторів у зазначеній серії видаються у форматі А6, обсягом 32 стор. на якісному папері.
    3.3. Уся серія має однаковий стиль оформлення, в основі якого — оригінальна авторська графіка обкладинки та ілюстрацій всередині видання.
    3.4. Так як серія розрахована у своїй основі як видання книг-візитівок з показом різносторонньої творчої палітри автора, відбір матеріалів відбувається особливо скрупульозно та ретельно.
    3.5. Одна сторінка збірки із даної серії відводиться для короткої інформації про самого автора, або під рекламу інших, більш об’ємних видань цього ж автора (виданих у видавництві «Континент-прим»), що в подальшому у свідомості читачів буде працювати як гачечок для просування інших книг автора.
    3.6. Мова опублікованих творів — та, якою говорить душа автора.
    3.7. У випадку повного розпродажу виданого тиражу окремо взятого автора видавництво оперативно проводиться додрукування тиражу і зазначена позиція продовжує залишатися у прайсі Інтернет-магазину до тих пір, поки існує читацький попит.
    3.8. Усі книги із зазначеної серії реалізовуються за символічною ціною 1 грн. або даруються як бонус при придбанні читачами об’ємних книг інших авторів.
    3.9. Дана серія принципово не розрахована на заробляння грошей за рахунок продажу збірок і є виключно одним із елементів комплексної програми підтримки імені автора.
    3.10. У цілому серія «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ» є своєрідним «підставлянням плеча» авторам з боку видавця і у фінансовому відношенні є ризиком та інвестиціями видавця «по маленькій».
    3.11. Якщо ці інвестиції «по маленькій» з плином часу в різноманітних площинах для видавця виправдовуються, з’являється аргументований привід для подальших більших і довгострокових інвестицій у конкретного автора з виданням інших, вагоміших збірок у твердих палітурках.
    3.12. Видання вагоміших збірок у твердих палітурках вже передбачає отримання прибутку видавництвом за рахунок продажу цих збірок у Інтернет-магазині. Це вже інші відносини видавця та автора, які в кожному конкретному випадку вирішуються індивідуально, але за будь-яких умов ці відносини є цивілізованими та чесними.
    3.13. Ідея серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ» належить продюсеру проекту Миколі Кротенку. Натхнення для даної ідеї взято з досвіду книговидавця Ситіна, який у дореволюційній Росії видавав недорогі книги.
    3.14. Принциповий підхід до видання книг у даній серії — не обманювати читача і давати йому значно більше, ніж та сума, яку читач платить за куплену збірку. За рахунок такого підходу — поступове відновлення читацької довіри до того, що сучасна поезія може бути живою та цікавою, що за придбані поетичні збірки (видані у видавництві «Континент-прим») у подальшому читач ніколи не буде жалкувати з приводу потрачених грошей і що ці придбані збірки будуть гарантовано прочитаними.

    4. Мінімальна «конфігурація» умов для видання у поетичній серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ»:

    4.1. Автор обов’язково повинен мати власну авторську сторінку на сервері «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» http://poezia.org (перший рівень відбору та підтвердження здатності автора до стабільної якості написаних творів та можливості оперативного доступу редколегії до творчого активу автора).
    4.2. Автор творів має або проживати в Україні, або раніше народився в Україні.
    4.3. У загальному творчість автора має отримати позитивну рецензію не менш ніж у двох членів редколегії серверу.
    4.4. Повинне бути коло читачів, яким цікава творчість автора настільки, що вони готові платити невеликі гроші за збірку автора.

    5. Принцип та варіанти фінансування видання збірок у поетичній серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ»:

    Загальний принцип фінансування серії — чим більш талановиті твори автора (за оцінкою членів редколегії Інтернет-ресурсу «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» http://poezia.org та видавця), тим менше потрібно докладати автору своїх особистих коштів для видання власної збірки у даній серії.

    5.1. Варіант фінансування 1 (100% за рахунок видавця, ідеальний для авторів та безризиковий на майбутнє для видавця).

    5.1.1. Якщо автор отримує гран-прі Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса» (Вінниця, серпень).
    5.1.2. Якщо із загального об’єму розміщених поетичних творів на сервері редколегія серверу регулярно викладає ці твори у розділ «ЗОЛОТИЙ ПОЕТИЧНИЙ ФОНД»
    5.1.3. Якщо придбати збірку з поезією автора захочуть, до прикладу, 500 читачів.
У видання таких збірок без будь-яких сумнівів гроші вкладає продюсер проекту і видавництво «Континент-прим», які в подальшому всілякими способами рекламують та підтримують просування виданої збірки та популяризації імені автора.

    5.2. Варіант фінансування 2. (частково за рахунок видавця, частково за рахунок спонсорів автора або самого автора).

    Якщо придбати збірку з творчістю автора захочуть, до прикладу, 300 читачів, але автор матиме бажання прискорити процес видання у даній серії дещо раніше, то сам автор може для видання своєї збірки підшукати спонсора і тим самим зменшити фінансові ризики видавця.

    5.3. Варіант фінансування 3 (100 % за рахунок спонсорів автора або самого автора).

    Якщо придбати збірку з творчістю автора захочуть, до прикладу, 100 читачів, але автор також матиме бажання бути виданим у даній серії, то сам автор може для видання своєї збірки підшукати спонсора і тим самим зняти з видавця всі фінансові ризики.

    5.4. Для усіх варіантів фінансування видання перший тираж — 1000 примірників та подальше додрукування тиражу в залежності від живого попиту читачів.

    6. Чим цікаве для авторів видання у серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ»:

    6.1. Назва даної серії, застосовуючи маркетингову термінологію, вже «розкручена» (з 2005 року). Не дивлячись на невеличкий зовнішній обсяг збірок, назва серії без натяжок стала брендовою і має постійну різнопланову інформаційну підтримку.
    6.2. Книги, видані в даній серії, реально витребувані читачами, які ці збірки купують із задоволенням (більш ніж помірна ціна, високий рівень відбору матеріалів, оформлення та поліграфічного виготовлення).
    6.3. Прізвище автора попадає у загальний список виданих серійних книг, щодо яких видавцем здійснюється постійна інформаційна підтримка та популяризація на сервері «Поезія та авторська пісня України» та в інших джерелах інформації (радіо, преса, поетичні фестивалі, презентації тощо).
    6.4. Збірки видаються з дотриманням усіх цивілізованих правил книговидання (міжнародний код ISBN, академічне бібліотечне шифрування видань, розсилання по найбільших бібліотеках тощо).
    6.5. Частина тиражу виданих нових збірок із зазначеної серії безкоштовно розсилається видавцем усім авторам, чиї книги лежать на «найвищій» поетичній поличці Інтернет-ресурсу «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» у твердих палітурках, всім авторам, чиї книги вийшли у серії «Знайомство з автором», в НСПУ та інші творчі спілки, в Національну раду з питань культури та духовності при Президентові України, в усі республіканські періодичні видання, які пишуть про поезію тощо. Таким чином, автори, видані в даній серії, отримують на майбутнє постійне безкоштовне джерело для отримання книг інших цікавих авторів.
    6.6. Збірки, видані в даній серії, крім самого факту видання, гарантовано мають у подальшому логічне «продовження» свого життя і знаходять своїх читачів.
    6.7. У подальшому редколегією Інтернет-ресурсу «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» та продюсером проекту творчість автора відслідковується з посиленою увагою.
    6.8. Якщо у авторів, виданих у даній серії, у подальшому виникає бажання порекомендувати членам редколегії Інтернент-ресурсу інших цікавих знайомих авторів для відкриття на http://poezia.org цим авторам персональних авторських сторінок, такі рекомендації сприймаються редколегією серверу з підвищеним рівнем серйозності і розглядаються з підвищеним рівнем уваги.

    7. Питання авторського гонорару:

    7.1. При фінансуванні видання за варіантом 1 автор отримує одноразовий авторський гонорар у вигляді частини тиражу виданої збірки (100 прим.) і дарує тим, кому вважає за потрібне, або за межами Інтернет-магазину продає за ціною, яку призначає на власний розсуд (більше 1 грн.).
    7.2. При фінансуванні за варіантами 2 та 3 кількість примірників, яка також одноразово видається на руки автору, може бути більшою 100 примірників (обумовлюється окремо в індивідуальному порядку).
    7.3. Для варіанту, обумовленому у п. 5.1.1. (гран-прі Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса») автор отримує на руки у вигляді гонорару 500 примірників своєї збірки.
    7.4. Від подальшої реалізації збірки, виданої у серії «Знайомство з автором», ні за яким з варіантів фінансування сам автор у подальшому ніяких фінансових дивідендів не отримує ні від виданого тиражу, ні від подальших можливих додрукувань тиражу.
    7.5. У випадку потреби мати більшу кількість примірників своєї збірки, ніж отриманих 100 шт., автор завжди має додаткову можливість викупити у видавця потрібну кількість (кратну 1 упаковці 50 шт.) примірників за ціною 0,90 грн.\шт.
    7.6. При тому, що з лінійної економічної точки зору безпосередньо для авторів економічної доцільності займатися продажем своїх збірок немає ніякої, але є дуже суттєва неекономічна доцільність — поступово привчати читачів принципово купувати збірки конкретного автора, тим самим популяризуючи та рекламуючи ім’я автора, тобто самого себе (працюючи на перспективу).

    8. Обмеження для авторів видання у серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ»!!!

    У випадку, якщо твори автора не потрапили у «ЗОЛОТИЙ ПОЕТИЧНИЙ ФОНД» Інтернет-ресурсу «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» (не менше 3-х творів) і не отримали реальних читацьких запитів для придбання творів автора (не менше 50 запитів), збірка автора у даній серії НЕ ВИДАЄТЬСЯ незалежно від фінансових пропозицій спонсора автора або самого автора.

    9. Станом на початок 2007 року у поетичній серії «ЗНАЙОМСТВО З АВТОРОМ» видавництвом «Континент-прим» видано збірки (у хронологічному порядку):

    2005 рік:
    9.1. (2005) Шошанни «Виражи иллюзий» (твори російською мовою, автор з Вінниці)
    9.2. (2005) «Ключи» колективна збірка 6 авторів поетичної групи «Лірики Transcendenta» (твори українською та російською мовами, автори з Вінниці)
    9.3. (2005) Шошанні «Музична скринька» (твори українською мовою, автор з Вінниці)
    9.4. (2005) Николай Чернецкий «Лето на лиманском побережье» (твори російською мовою, автор з Черкас)
    9.5. (2005) Марина Матвеева «Избежность» (твори російською мовою, автор із Сімферополя)
    9.6. (2005) Ника Алифанова «ЗемляНика» (твори російською мовою, автор з Києва)
    9.7. (2005) Вячеслав Рассыпаев «Дикий пион» (твори російською мовою, автор з Києва. Після виходу даної збірки у 2006 році видавництвом «Континент-прим» видано ще одну збірку автора під назвою «Между прочим» (тверда палітурка, 156 стор.).

    2006 рік:
    9.8. (2006\01) Елена Асачёва «Пепел на ладони» (твори російською мовою, автор з Вінниці)
    9.9. (2006\04) Роман Коляда «Чимчикуючи містом» (твори українською мовою, автор з Києва)

    2007 рік:
    9.10. (2007\01) Леонид Борозенцев «Листополь» (твори російською мовою, автор з Вінниці)
    9.11. (2007\01) Алексей Торхов «Сеятель птиц» (твори російською мовою, автор з Миколаєва, Гран-прі Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса-2006»).
    9.12. (2007\01) Василь Дробот «Старый дом» (твори російською мовою, автор з Києва)
    9.13. (2007\01) Татьяна Аинова «Игры света» (твори російською мовою, автор з Києва)

    Прізвища авторів, чиї збірки у серії «Знайомство з автором» знаходяться у роботі: (із запланованою датою виходу):

      9.15. (2007\06) Ігор Павлюк «КАМЕРТОН» (твори українською мовою, автор зі Львову).

    Після виходу кожної зі збірок інформація про їх вихід регулярно викладається на сервері «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» http://poezia.org

    Продюсер проекту буде вдячний авторам за підказки та розраховані на вдумливих читачів оригінальні ідеї, які допоможуть зробити ТППТПУ більш різноплановим, ефективним та резонансним.

    У випадку потреби контактів із продюсером проекту та видавцем Миколою Кротенком це можна зробити за адресою [email protected]
або за телефоном у Вінниці +38 (0432) 520-320 (в робочі дні з 10.00 до 17.00).

    Викладена вище інформація є офіційною інформацією від продюсера проекту.

    Зазначена інформація періодично доповнюється та коригується. Всі зміни та доповненнях оперативно публікуються на сервері «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ» http://poezia.org у розділі «Видання поетичних збірок та аудіоальбомів АП».Опубликованные материали предназначены для популяризации жанра поэзии и авторской песни.
В случае возникновения Вашего желания копировать эти материалы из сервера „ПОЭЗИЯ И АВТОРСКАЯ ПЕСНЯ УКРАИНЫ” с целью разнообразных видов дальнейшего тиражирования, публикаций либо публичного озвучивания аудиофайлов просьба НЕ ЗАБЫВАТЬ согласовывать все правовые и другие вопросы с авторами материалов. Правила вежливости и корректности предполагают также ссылки на источники, из которых берутся материалы.


Концепция Николай Кротенко Программирование Tebenko.com |  IT Martynuk.com
2003-2022 © Poezia.ORG

«Поэзия и авторская песня Украины» — Интернет-ресурс для тех, кто испытывает внутреннюю потребность в собственном духовном совершенствовании