укр       рус
Авторiв: 415, творiв: 44601, mp3: 334  
Архівні розділи: АВТОРИ (Персоналії) |  Дати |  Україномовний текстовий архiв |  Російськомовний текстовий архів |  Золотий поетичний фонд |  Аудiоархiв АП (укр+рос) |  Золотий аудiофонд АП |  Дискографiя АП |  Книги поетiв |  Клуби АП України |  Лiтоб'єднання України |  Лiт. газета ресурсу
пошук
вхiд для авторiв       логін:
пароль:  
Про ресурс poezia.org |  Новини редколегiї ресурсу |  Загальний архiв новин |  Новим авторам |  Редколегiя, контакти |  Потрiбно |  Подяки за допомогу та співробітництво
Пізнавальні та різноманітні корисні розділи: Аналiтика жанру |  Цікаві посилання |  Конкурси (лiтпремiї) |  Фестивалi АП та поезiї |  Літературна періодика |  Книга гостей ресурсу |  Найцiкавiшi проекти |  Афіша концертів (виступів) |  Iронiчнi картинки |  Цікавинки і новини звідусіль |  Кнопки (банери) ресурсу

   Інформація станом на 20 січня 2008 року.

    В розділі «ФЕСТИВАЛІ АП ТА ПОЕЗІЇ» викладається стисла інформація про формальні та неформальні, великі і не дуже великі фестивалі авторської пісні та поезії в Україні.
    У випадку, якщо в подальшому даний розділ буде мати суттєву читацьку затребуваність, можливе його переведення в більш широкі географічні рамки (технічні передумови для цього вже є зараз).

    1. ГОЛОВНА МЕТА ДАНОГО РОЗДІЛУ:

    1.1. Дати уявлення про загальну реальну фестивальну карту України.
    1.2. Постійно підтримувати різноманітну актуальну інформацію про фестивалі для тих творчих особистостей і потенційних учасників, які зацікавлені у відвідуванні фестивалів.
    1.3. Вільно та оперативно публікувати кожному фестивалю новини та різноманітні матеріали про свою культурологічну діяльність.
    1.4. Аналіз членами редколегії опублікованих на сторінках фестивалів поетичних творів учасників фестивалів для наступного кроку — відкриття маловідомим (в певний відлік часу), але цікавим авторам персональних авторських сторінок (розділ «АВТОРИ (ПЕРСОНАЛІЇ)»).
    1.5. 24 години на добу і 365 днів на рік постійна підтримка масивів інформації для того, щоб люди, які цікавляться жанром, мали оперативну можливість дізнатися те, що їх цікавить, саме у той момент, коли в них виникає потреба у інформації або матеріалах стосовно фестивалів поезії та авторської пісні в Україні.

    2. ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ ФЕСТИВАЛЬНИХ СТОРІНОК ТА ДОДАТКОВОГО РУХУ ІНФОРМАЦІЇ ЗІ СТОРІНОК У ДАНОМУ РОЗДІЛІ:

    2.1. Викладка стислої але абсолютно коректної та зрозумілої для потенційних учасників інформації про фестиваль (в якості зразка технічних можливостей заповненої сторінки рекомендується зайти на сторінку фестивалю «Підкова Пегаса» (місяць серпень)).
    2.2. Вихід у загальний шлюз та подальше відображення новин фестивалю у загальній стрічці новин ресурсу у розділі «ЗАГАЛЬНИЙ АРХІВ НОВИН».
    2.3. Вихід у загальний шлюз публікації різноманітних культурологічних матеріалів та подальше відображення публікацій фестивалю у загальній стрічці публіцистичних матеріалів ресурсу у розділі «ЛІТГАЗЕТА РЕСУРСУ»
    2.4. Вихід у загальний шлюз інформації про виступи та концерти поетів і бардів України (подальше відображення у загальній стрічці інформації у розділі «АФІША КОНЦЕРТІВ (ВИСТУПІВ)»).
    2.5. Обмежена кількість викладки поетичних творів на сторінці фестивалю у внутрішньому розділі «КРАЩІ ТВОРИ ОСТАННЬОГО ПЕРІОДУ».
    2.6. Можливість розміщення посилань на інші персональні сторінки фестивалю з більшою кількістю викладених різноманітних матеріалів.

    Але з врахуванням того, що мета даного розділу дещо інша, — наводити контакти між авторами та слухачами (читачами), то керівники фестивалів, які нерідко володіють аналітичними здібностями, повинні враховувати притягальний потенціал великих масивів різноманітної корисної спеціалізованої інформації та матеріалів жанру.

    3. ЧИМ ЦІКАВЕ ДЛЯ ОРГАНІЗАТОРІВ (КООРДИНАТОРІВ) ФЕСТИВАЛІВ ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ СТОРІНКИ ФЕСТИВАЛЮ ПОЕЗІЇ АБО АП І РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ НА ПОРТАЛІ «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ»?

    3.1. Матеріали порталу (більше 30 тематичних розділів) регулярно переглядає цільова аудиторія.
    3.2. Читацька аудиторія ресурсу станом на середину січня 2008 року — в середньому щоденно біля 300 унікальних відвідувачів (за ІР-адресами) переглядають протягом місяця у загальному біля 50.000 сторінок ресурсу. Кількість відвідувачів ресурсу з часом постійно збільшується.
    3.3. Інформація про фестиваль популяризується 24 години на добу і 365 днів на рік.
    3.4. Додатково до постійного зберігання цієї інформації в тематичному розділі поближче до дати проведення фестивалю інформація про фестиваль відображається на Головній сторінці ресурсу.
    3.5. Підвищення індексу цитування інформації про фестиваль на пошукових серверах в Інтернеті.
    3.6. Відкриття сторінок та подальше розміщення інформації — безкоштовно для організаторів..

    4. УМОВИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ НОВОЇ ПЕРСОНАЛЬНОЇ СТОРІНКИ ФЕСТИВАЛЮ НА РЕСУРСІ «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ»:

    4.1. Адміністрація ресурсу зацікавлена у максимальному наповненні актуальною інформацією розділу «Фестивалі АП та поезії». Сторінки деяких фестивалів підтримуються у мінімальному інформаційному форматі (загальна інформація про фестиваль + Положення фестивалю) адміністрацією ресурсу. Якщо у організаторів Фестивалів є бажання розширити об’єми інформації про фестиваль і додатково самим модерувати сторінки фестивалів, для отримання такої технічної можливості достатньо лише принципового бажання організаторів.
    4.2. Для автономного модерування сторінки Фестивалю потрібен вповноважений представник від фестивалю, який зацікавлений підтримувати сторінку фестивалю та оперативно викладати різноманітну інформацію на цій сторінці (спеціальні знання не потрібні, інтерфейс для модератора розрахований на мінімальні знання загальних правил викладки інформації в Інтернеті).

    5. ТЕХНІЧНА ПРОЦЕДУРА ДЛЯ ВІДКРИТТЯ НОВОЇ ПЕРСОНАЛЬНОЇ СТОРІНКИ ФЕСТИВАЛЮ:

    5.1. Якщо організатори Фестивалю бажають підтримувати сторінку фестивалю самостійно, пишіть будь-кому з членів редколегії або безпосередньо адміністратору ресурсу електронного листа, у якому зазначте загальну інформацію про фестиваль (назву фестивалю, місто, дату проведення) та зручні для майбутнього модератора сторінки фестивалю логін і пароль (латиницею).
    5.2. Член редколегії, до якого ви звернетеся, відкриває нову сторінку для фестивалю (не довше, ніж протягом одного дня або вносить відповідні корективи в уже існуючу сторінку), повідомляє про це вповноваженому представнику фестивалю (модератору), після чого модератор отримує можливість входу через логін та пароль на новостворену сторінку фестивалю для наповнення та коригування у подальшому в режимі реального часу інформацією та матеріалами у різних розділах сторінки фестивалю.

    У даному розділі загальна інформація про фестиваль відображається ДВОМА мовами (укр. та рос.).
    Однією мовою, тією, якою вважає за необхідне модератор сторінки фестивалю, відображаються викладені матеріали у розділах: «КРАЩІ ТВОРИ ОСТАННЬОГО ПЕРІОДУ», «ЛІТГАЗЕТА РЕСУРСУ», «ЗАГАЛЬНИЙ АРХІВ НОВИН», «АФІША КОНЦЕРТІВ (ВИСТУПІВ)».

    У даному розділі відкривають нові сторінки фестивалів всі члени редколегії ресурсу.
    Склад та адреси членів редколегії див. у розділі «РЕДКОЛЕГІЯ, КОНТАКТИ».
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    ПРОХАННЯ ДО ВИПАДКОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ РЕСУРСУ!!!
    Якщо опублікована інформація Вам особисто не цікава, але Ви знаєте людей, яких вона зацікавить, розкажіть таким людям про можливість відкриття (без будь-яких матеріальних затрат) персональних сторінок фестивалів на порталі «ПОЕЗІЯ ТА АВТОРСЬКА ПІСНЯ УКРАЇНИ».

Концепцiя Микола Кротенко Програмування Tebenko.com |  IT Martynuk.com
2003-2024 © Poezia.ORG

«Поезія та авторська пісня України» — Інтернет-ресурс для тих, хто відчуває внутрішню потребу у власному духовному вдосконаленні