1. Відкриття нових персональних авторських сторінок на сервері після отримання листів (з творами) від авторів (новим авторам — попередньо не забудьте подивитися розділ «НОВИМ АВТОРАМ»).
Терміни для відповіді авторам: Після отримання листів від нових авторів протягом 2-х днів дати коротке підтвердження авторам про те, що лист отримано і матеріали розглядаються.
Протягом 5-и днів розглянути надіслані матеріали у закритому форумі редколегії ресурсу і дати відповідь авторам з приводу відкриття сторінок.
Загальний максимальний час для інформування авторів з приводу остаточного рішення редколегії ресурсу — 7 днів.
З приводу відкриття персональних сторінок члени редколегії відповідають авторам лише «Так» або «Ні», у випадку «Ні» — пояснення, чому «Ні», надаються авторам тільки у випадку виникнення у членів редколегії особистого бажання для пояснень.
Терміни у відношенні до інших членів редколегії: Протягом 2-х днів з дня отримання листа від автора розмістити твори автора для обговорення у закритому форумі редколегії.
2. Ініціювання відкриття нових персональних авторських сторінок на сервері за власною ініціативою та рекомендаціями кандидатур з боку члена редколегії.
3. Читання опублікованих поетичних творів, за ініціативою членів редколегії — спілкування з авторами.
4. Виділення найцікавіших, з точки зору членів редколегії, поетичних творів та бардівських пісень у розділи «ЗОЛОТИЙ ПОЕТИЧНИЙ ФОНД» та «ЗОЛОТИЙ АУДІОФОНД АП».
5. Всебічна та різнопланова популяризація проекту «Поезія та авторська пісня України».
6. Пошук у різноманітних джерелах і публікація на сервері цікавих аналітичних та інших матеріалів жанру.
7. Прийняття рішень про викладення на сервері аудіофайлів АП.
Мовне питання:
Якщо не видавати бажане за дійсне, то реальна ситуація у поетичному та суспільному середовищі України — люди спілкуються двома основними мовами — українською та російською.
Жоден з членів редколегії не налаштований агресивно проти якоїсь конкретної із зазначених мов, керуючись принципом «Якщо у творах автора присутні щирість, глибина думки та майстерність володіння словом, його зрозуміють будь-якою з мов». Кожен з членів редколегії прекрасно розуміє, як мінімум, дві мови — українську та російську.
Але цілком природним є те, що у кожного з членів редколегії є своя особиста перша органічна мова, а також друга та інші мови. Для того, щоб у авторів при спілкуванні з членами редколегії не виникало питань з приводу мови, біля кожного з прізвищ членів редколегії зазначається його перша мова.
Тим із авторів серверу, у кого мовне питання може викликати натяки на внутрішню напругу, прохання звертатися до того з членів редколегії, з яким Ви можете знайти найбільше спільних точок дотику у різних площинах та відчувати себе максимально комфортно.
Біля кожного із зазначених прізвищ також зазначене коло питань, якими займається кожен із членів редколегії.
УВАГА!!!
1. Перед відправкою листів членам редколегії або адміністрації прохання звертати увагу на пункт «Коло питань», якими займаються члени редколегії серверу або адміністратори.
2. У темі листів обов’язково зазначайте якійсь ключові слова, пов’язані з даним сервером. У зв’язку з постійною розсилкою спаму отримані листи, в яких у темі листа не зазначена однозначна причетність до проекту «Поезія та авторська пісня України», видаляються без перегляду, як спам.
СКЛАД РЕДКОЛЕГІЇ РЕСУРСУ):
Микола Кротенко (Київ) [email protected]
Головний редактор, засновник, конструктор, керівник і продюсер проекту «Поезія та авторська пісня України» http://poezia.org
Перша мова — українська.
Коло питань: (: п. 1 — 7) із кола обов’язків членів редколегії ресурсу, вирішення конфліктних питань (у випадку їх виникнення).
Володимир Гутковський (Київ) [email protected]
Поет, автор 4-х поетичних збірок, літературний критик.
Перша мова — російська.
Коло питань: (п. 1 — 6) з обов’язків членів редколегії ресурсу.
Сергій Мороз (Київ-Боярка) [email protected]
Співак, композитор, поет, автор більше 10 музичних альбомів авторської (бардівської) пісні українською та російською мовами.
Перша мова — українська.
Коло питань: (п. 1 — 7) з обов’язків членів редколегії ресурсу.
Адреса для традиційного (паперового) листування: а\с 316, м. Боярка Київської обл., 08154, Україна